Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Kvalifikační závod MČR - Brno 2014

Dne 8. 5. se naše skromná výprava vydala směr Brno, abychom si poprvé v letošním roce zabojovali o postupová místa na Mistrovství ČR výkonostních stupňů. 

Jako první ke svému závodu nastoupila dvojčata Kristýnka a Natálka Královy, a to v kategorii starší žákyně (VS2). Natálce se závod povedl o trošku lépe a po drobných chybičkách nakonec dostáhla pravděpodobně postupového 27. místa. Kristýnku bohužel zradila bradla, nedotažená stojka a pád na doskoku ji odsunuly až na 45. místo. Rezervy však máme i na ostatních nářadích, tak snad se nám lépe vyvede poslední kvalifikační závod - Memoriál Marie Široké v Praze a podaří se postoupit oběma našim zástupkyním v této kategorii.

Jako další ke svému závodu nastoupila Lucie Zahradníčková, která v kategorii žákyně A (VS3) obsadila 26. místo.

 

VÝSLEDKY

FOTO - RAJČE